2009-12-17

Lengvaatlečių startai

dsc0016-foje Gruodžio 16 d. Kauno lengvosios atletikos manieže vyko atviros LKKA studentų žiemos pirmenybės Z. Šveikausko taurei laimėti. Jose dalyvavo ir mūsų universiteto atstovai.

Rutulio stumtino rungytyje nugalėtoju tapo Artūras Gurklys (SVPF, I k.), o antruoju prizininku liko Karolis Tvaskus (SVPF, II k.), pasiekęs 14,40 m. rezultatą.  Merginų grupėje šioje rungtyje startavusi Živilė Laucytė (VSF, I k.) iškovojo VIII vietą – 9,03 m.

VSF IV studentas Mindaugas Viršilas (VSF, IV k.) 3 000 m. bėgime iškovojo III–ąją vietą (9:02,85 min.). Mindaugas Striokas (EFVF, I k.) 600 m. bėgime buvo V–tas, o estafetėje su komandos draugais Roku Mikučiu (VSF, II k.), Eimantu Vytuviu (VSF, II k.) ir Roku Pajarsku (SVPF, II k.) iškovojo IV–ąją vietą. Pastarasis sportininkas 60 m. bėgime liko 9-tas. Kiti mūsų universiteto atstovai į atskirų rungčių dešimtukus nepateko.