2007-05-08 16:00:00

Krepšinio turnyras Rektoriaus taurei laimėti

dsc0049

Gegužės 9 d. įvyko 2006/2007 m. m. Mykolo Romerio universiteto finalinės vaikinų krepšinio varžybos Rektoriaus taurei laimėti. Susitiko dvi stipriausios mūsų Universiteto studentų komandos: „Justicija“ ir „Alutis“. Finalinė kova buvo labai įtempta, rezultatas keitėsi tai vienos, tai kitos komandos naudai. Po pirmųjų dviejų kėlinių rezultatu 37:29 pirmavo „Justicijos“ komanda. Po pertraukos aikštelėje užvirė įnirtinga kova, kuri tęsėsi iki pat finalinio teisėjo švilpuko. Trečiąjį kėlinį 23:19, o ketvirtąjį - 18:17 laimėjo „Alutis“, bet galutinę pergalę 73:70 šventė „Justicija“, kurios sukauptas taškų pranašumas po dviejų kėlinių buvo ženklesnis.
 „Justicijos“ komandos pagrindą sudarė Teisės fakulteto bakalauro studijų I–IV kurso studentai, o „Alučio“ – to paties fakulteto magistrantūros studijų krepšininkai.
 Trečiąją vietą laimėjo „Air Jordan“ komanda, įveikusi „Force Majoure“ ekipą rezultatu 75:59. Visiems prizininkams įteikti medaliai ir diplomai, o nugalėtojams Rektorius prof. A. Pumputis įteikė gražuolę taurę. Rektorius pasveikino visus krepšininkus, padėkojo už gražią kovą, o finalinės dvikovos dalyvius pakvietė į rugsėjo mėnesį vyksiančią naujos sporto salės atidarymo šventę, kurios metu „Alučio“ komanda turės galimybę atsirevanšuoti „Justicija“ krepšininkams.