2010-11-08 07:05:00

Krepšinio sezonas įgauna pagreitį

kr

Vakarykštės, lapkričio 8 d., studentiškojo krepšinio dienos labai laukėme. Mūsų universitete lankėsi VPU merginų ir KTU vaikinų krepšinio komandos. Po šalto dušo praėjusiame ture – merginos Kaune pralaimėjo KTU, o vaikinai Klaipėdoje KU penketukams, mūsiškiai degė noru reabilituotis. Jiems tai pavyko, jie laimėjo.

Pirmosios į aikštelę išbėgo merginos, kurios I – ajame kėlinyje sutiko rimtą VPU krepšininkių pasipriešinimą – 22:21 laimėjo viešnios. Tolimesnė žaidimo eiga mūsiškėms rūpesčių nekėlė. Sustiprinusios gynybos bastionus MRU krepšininkės pradėjo tolti. Trečiojo kėlinio pabaigoje persvara išaugo iki 30 - ties taškų – 65:35. Ketvirtajame kėlinyje teisėjo švilpukas fiksavo MRU ekipos pergalę rezultatu 79:49.

Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė kapitonė Š. Povilionytė – 18, S. Galdikaitė – 17, D. Žintikaitė - 13 taškų.

Kiti šio turo rezultatai:
VDU – KTU 93:72
LKKA – KU 62:52

Sekančias reguliariojo LSKL sezono rungtynes mūsiškės žais namie lapkričio 15 d. su VDU atstovėmis.

Po merginų mačo su VPU krepšininkėmis į kovą stojo MRU vaikinų komanda, kuriai pirmą kartą šiame sezone atstovavo „Lietuvos ryto“ žaidėjai A. Šikšnius ir S. Buterlevičius bei Panevėžio „Techaso“ žaidėjas Š. Kulevičius. Susižaidimo stoka neleido mūsiškiams I – ame kėlinyje deramai organizuoti atakos bei gintis prieš KTU krepšininkus. Svečiai labai gerai pataikė ir laimėjo kėlinį 23:13. Antrajame kėlinyje MRU komanda suaktyvino gynybą. Komandos į didžiąją pertrauką išėjo ilsėtis esant rezultataui 50:45 svečių naudai. Gerai sužaidę III (19:13) ir IV (20:13) kėlinius mūsiškiai rezultatą išlygino bei ėmė tolti. Rungtynes rezultatau 84:76 laimėjo mūsiškiai.

Rezultatyviausiai komandoje žaidė: S. Buterlevičius – 21, A. Šikšnius – 15, S. Kulevičius – 13, A. Gydra – 11 taškų.

VDU – KU 90:79
ŠU – VPU 90:92
LŽŪU – LKKA 72:97

Kitas rungtynes MRU vaikinai žais išvykoje su VGTU krepšininkais lapkričio 15 d.