2010-11-16 07:08:02

Krepšininkams - šaltas dušas

kr

Lapkričio 15 d. buvo žaidžiami Lietuvos studentų krepšinio lygos reguliariojo sezono susitikimai merginų ir vaikinų grupėje.

Mūsų universiteto krepšininkės susitiko su čempionato lyderėmis VDU studentėmis. Tris kėlinius aikštelėje dominavo MRU žaidėjos: pastarajam pasibaigus švieslentė rodė 52:39. Tačiau tragiškai sužaistas ketvirtas kėlinys, per kurį mūsiškės pelnė vos 2 taškus, o varžovės įmetė 20. Galutinis rungtynių rezultatas 54:59 – laimėjo VDU krepšininkės. Mūsiškių gretose rezultatyviausiai žaidė L. Aglinskaitė – 22 tšk., R. Kontvainytė – 9 tšk., po 8 tšk. S. Galdikaitė ir I. Grigaitė.

Kito LSKL turo susitikimai bus žaidžiami lapkričio 22 d. Mūsiškės žais išvykoje su VU krepšininkėmis.

Kiti merginų grupės susitikimų rezultatai:
VPU – VU 58:60
KTU – KU 65:85

Šiame LSKL ture vaikinų krepšinio komandos varžovais buvo VGTU studentai. Šiame susitikime mūsiškiai nesugebėjo pademonstruoti kovingo žaidimo: po dviejų kėlinių VGTU komanda net 26 taškais atitrūko į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje mūsiškiai pavijo varžovus ir net persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau rungtynių pabaigą geriau sužaidė VGTU studentai, kurie ir laimėjo rezultatu 87:79.

MRU gretose rezultatyviausiai žaidė po 16 taškų pelnę E. Bendžius ir D. Nazarovas, S. Kulvietis – 14 tšk., T. Šležas – 11 tšk.

Kitas rungtynes mūsiškiai žais lapkričio 22 d. namie su ŠU krepšininkais.