Renginiai ir įvykiai

2013-03-18 11:30:00

Krepšininkai baigė reguliarųjį sezoną

dsc8531

Kovo 18 d. finišavo reguliarusis Lietuvos studentų krepšinio lygos sezonas. Nors paskutinėse rungtynėse MRU vaikinų komanda rezultatu 65:75 Kaune pralaimėjo daugkartiniams Lietuvos studentų ir Europos čempionams VDU krepšininkams, tačiau mūsiškiai turnyrinėje lentelėje jau prieš šį turą buvo užsitikrinę LSKL reguliariojo čempionato nugalėtojų titulą. Šis titulas MRU komandai tapo istoriniu. LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas mūsiškiams įteikė reguliaraus čempionato nugalėtojų taurę.

9. LEU 16 3 13 19

Merginų grupėje mūsų ekipa reguliariajame sezone užėmė II vietą. Nugalėtojomis tapo LSU komanda. Paskutiniame ture mūsiškės savo žiūrovų akivaizdoje 93:50 nugalėjo KTU komandą.

VDU – VU 77:61

Preliminariais duomenimis pusfinalio kovos vyks balandžio 15 d. Vaikinų grupėje susirungs MRU – VDU ir LSU – ŠU, o merginų LSU – KU ir MRU – VDU. Abi mūsų komandos pusfinalio barjerą įveikti gali tik nugalėdamos VDU komandas. Kovos vyks iš vienerių rungtynių, kurias tiek vaikinai, tiek merginos žais namuose. Susitikimai dėl medalių planuojami balandžio 28 – 29 d. d. Tikslias datas paskelbsime atskirai.