Renginiai ir įvykiai

2013-03-25 13:00:00

Įspūdinga MRU stipruolių pergalė

mrustipruoliai Kovo 23 d. MRU jėgos trikovės rinktinė dalyvavo Lietuvos studentų jėgos trikovės čempionate, kuris vėl buvo rengiamas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Penktus metus iš eilės komandinėje įskaitoje MRU sportininkai įveikė kitų aukštųjų mokyklų atstovus.

Varžybose dalyvavo net 12 mūsų universiteto studentų. Kaip ir praėjusį šeštadienį jaunimo jėgos trikovės pirmenybėse, studentų čempionate visi rinktinės nariai iškovojo prizines vietas savo kategorijose. Svorio kategorijoje iki 59 kg K. Nedzveckas užėmė antrąją vietą, kategorijoje iki 66 kg nugalėtoju tapo J. Starkus, o iki 74 kg – T. Žeimo. Kategorijoje iki 83kg visą nugalėtojų pakylą užėmė trys MRU atstovai: pirmąją vietą iškovojo A. Artimavičius, antras buvo M.Paškevičius, o trečiąją vietą užėmė S. Bolys. Kategorijoje iki 93 kg antrąją vietą iškovojo K.Burba, o nugalėtoju tapo dar vieną Lietuvos rekordą pagerinęs T.Petrauskas, kuris trečiuoju bandymu atkėlimo rungtyje įveikė 310kg svorį. Kategorijoje iki 105 kg trečias buvo O. Chamidrak, tuo tarpu P. Muižininkas, taip pat pagerinęs atkėlimo rungties (350 kg) ir pakartojęs trikovės sumos (867.5 kg) rekordą, tapo šios svorio kategorijos nugalėtoju. Svorio kategorijoje iki 120 kg niekas neprilygo V. Kežun, o kategorijoje virš 120 kg – A. Andriušaičiui. P. Tarutis šioje svorio kategorijoje liko trečias.

Tai neeilinis MRU studentų pasiekimas, kadangi tokios įspūdingos persvaros prieš savo varžovus jokia Lietuvos trikovės komanda nėra turėjusi. Iš aštuonių svorio kategorijose varžiusių stipruolių mūsiškiai laimėjo septyniose: iškovoti 7 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos medaliai. Komandinėje įskaitoje MRU stipruoliai aplenkė ASU, LKA, KTU ir VGTU studentus. Tikimės, kad šiai komandai pavyks išlaikyti aukštą lygį ir kitais metais, nepaisant nuolat vykstančios jos narių kaitos. Trikovininkai dėkoja ištikimiausiems savo sirgaliams, kurių tarpe yra ir dabartinių MRU studentų, ir MRU absolventų, kurie atvyksta į varžybas ir palaiko sportininkus. Taip pat nepamirškime palinkėti sėkmės ir titaniškos jėgos A .Artimavičiui, kuris balandžio mėnesį dalyvaus Europos jaunimo jėgos trikovės čempionate, bei sėkmingų startų visai jėgos trikovės rinktinei kitose varžybose.