Renginiai ir įvykiai

2009-09-20

Iš Europos – su aukso medaliu

dsc0689 Rugsėjo 18-20 dienomis Breste (Baltarusija) vyko Europos irklavimo čempionatas. Lietuvos rinktinę atstovavo du Mykolo Romerio universiteto sportininkai - Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritter. Viešojo administravimo fakulteto magistrantūros ištęstinių studijų I kurso studentas M. Griškonis irklavo vienvietę valtį, o to paties fakulteto bakalauro ištęstinių studijų II kurso studentas S. Ritter – pavienę dvivietę (kartu su R. Maščinskiu).

Didžiajame finale, aplenkęs visus varžovus vienviečių valčių klasėje čempionu tapo M. Griškonis. Tai aukščiausias Lietuvos irkluotojų pasiekimas per visą šalies nepriklausomybės laikotarpį.

S. Ritter su savo komandos draugu pateko į mažąjį finalą, kuriame užėmė 4–ąją vietą, o bendroje įskaitoje liko 10–ti. Tai aukšta čempionate iškovota vieta, kadangi jo porininkui tik 18 metų ir kartu jie irkluoja tik antrą mėnesį.