2008-02-26

Iš čempionato – su medaliais

Vasario 23 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos studentų lengvosios atletikos žiemos čempionatas. Jame sėkmingai varžėsi mūsų universiteto sportininkai. Paulius Luožys rutulio stūmimo rungtyje tapo čempionu, pasiekęs 16 rezultatą. Nugalėtojo titulą iškovojo ir Mindaugas Viršilas, 3000 m. bėgimo rungtyje sugaišęs 8:52.94 sek. Merginų 60 m barjeriniame bėgime MRU absolventė Loreta Papreckytė, parodžiusi rezultatą 11,07 sek., liko 3-čia. Trečiąją vietą merginų rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Rasa Bertašiūtė (9 m 69 cm), Jolanta Verseckaitė taip pat liko trečiąja prizininke merginų trišuolio rungtyje (12 m 17 cm). Vyrų trišuolio rungtyje ketvirtas – Žygimantas Juška, nušokęs 13 m 41 cm.