Renginiai ir įvykiai

2012-09-03 12:00:00

Irkluotojams – medaliai

andrejolijnikirricardasnekriosiusnom Rugpjūčio 29 – rugsėjo 2 d.d. Kazanėje vyko pasaulio studentų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Lietuvai šiame studentų sporto forumą atstovavo 4 baidarių kanojų meistrai, tarp jų - ir du Mykolo Romerio universiteto atstovai.

Politikos ir vadybos fakulteto magistrantūros I kurso studentas Ignas Navakauskas 200 m sprinto baidarių finale nusileido tik Rusijos atstovui ir iškovojo II vietą.

Antrą vietą ir pasaulio vicečempionu tapo ir kitas mūsų universiteto Politikos ir vadybos fakulteto magistrantas Andrej Olijnik. Šį titulą jis pelnė poroje su LKKA irkluotoju Ričardu Nekrošiumi irkluodamas baidare 1000 m nuotolį. Šiam ekipažui iki dar vieno medalio 500 m distancijoje pritrūko 0,012 sek. Jie finišavo ketvirti į priekį praleisdami tik Lenkijos, Rusijos, Ukrainos įgulas.

Bronzos medalį Lietuvai pelnė LKKA atstovas R.Nekrošius, irkluodamas 1000 m vienvietę baidarę.

Sveikiname mūsų studentus - I.Navakauską ir A.Olijnik bei jų trenerius - R.Petrukanecą, E.Gustą ir A.Alekrinskį.