2010-03-29

Imtynininkų startai

dsc0016-foje Kovo 27–28 dienomis Kaune vyko atviras Lietuvos dziudo čempionatas (iki 23 metų). Jame dalyvavo ir keli mūsų universiteto imtyninkai.

Sėkmingai jame startavo TF I kurso studentas Zigmas Pečiulis ir VSF I kurso studentė Lina Kairytė. Jie abu tapo šio čempionato prizininkai iškovoję 3–iąsias vietas. Penktąsias vietas iškovojo VSF studentė Aurelija Šukytė ir SVPF I k. studentas Artūras Maiboroda.

Tuo pat metu Jurbarke vyko Lietuvos sambo ir kovinio sambo čempionatai. Šiuose čempionatuose aukso medalius iškovojo VSF III k. studentė
Rūta Katkevičiūtė (sambo), SVPF I mag. k. studentas Sergej Grečicho (kovinė savigyna) ir SVPF IV k. studentas Justinas Gramba (sambo).

Sidabro medaliais pasidabino VSF I k. studentė Laura Talkevičiūtė ir VSF III k. studentė Gintarė Karaliūtė, o trečiaisiais prizininkais tapo VSF I k. studentė Ligita Kaminskaitė, VSF II k. studentė Greta Vėsaitė (abi sambo) ir VSF I k. studentas Aurimas Valionis (kovinis sambo).

Šiuos sportininkus čempionatams ruošė universiteto lektoriai Edmundas Štarevičius ir Algis Mečkovskis.