Renginiai ir įvykiai

2013-04-09 09:46:00

Imtynininkų medaliai

mrusambo Balandžio 6 – 7 d. d. Vilniuje vyko Lietuvos sambo imtynių čempionatas. Jame tradiciškai sėkmingai ėmėsi MRU sportininkai, kurie iškovojo 3 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Svorio kategorijoje iki 62 kg Lietuvos čempionu tapo Socialinės politikos fakulteto I magistrantūros kurso studentas Donatas Karlonas. Jo pėdomis pasekė ir Teisės fakulteto II kurso studentas Radvilas Matukas, kuris nepaliko jokių šansų varžovams bei (82 kg) ir Aurelija Šukytė (68 kg).

Finalines kovas pralaimėjo ir Lietuvos vicečempionas tapo T. Vaičiulis (74 kg), Z. Pečiulis (+ 100 kg), L. Valdemaras (82 kg) – kovinis sambo ir E. Lukauskaitė (72 kg).

Bronzos medaliais pasipuošė kovinės sambo atstovai A. Valionis ir K. Toleikis (90 kg) bei moterų sambo grupėje startavusios K. Sakaitė (60 kg), A. Luckutė (64 kg) ir T. Fiodorova (80 kg).

MRU komandą šioms varžyboms rengė Sveikatos ir sporto centro lektoriai A. Mečkovskis ir E. Štarevičius.