Renginiai ir įvykiai

2012-10-29 13:00:00

Imtininkai – su medaliais

aurelijasukyteeb Spalio 27 d. Kauno technologijos universitete vyko Lietuvos universitetų sambo imtynių čempionatas. Jame varžėsi vaikinų (10 komandų) ir merginų (6 komandos) aukštųjų mokyklų rinktinės. Vaikinų grupėje čempionais tapo MRU sambo rinktinė surinkusi 56 taškus ir aplenkusi VGTU (48 taškai) ir VU (45 taškai) imtininkus. Komandų įskaitoje MRU merginų rinktinė surinko 57,5 taško ir nusileido II-os vietos laimėtojai VU rinktinei (68,5 taško) bei čempionėmis tapusiomis LSU atstovėmis (73 taškai). Tradiciškai medalių dalybose dalyvavo ir mūsų universiteto imtininkai.

Individualioje įskaitoje Viešojo saugumo fakulteto studentė A.Šukytė svorio kategorijoje iki 68 kg iškovojo nugalėtojos titulą. Vicečempionių titulus pelnė Viešojo saugumo fakulteto studentės D.Čiapaitė (iki 53 kg), E.Lukauskaitė (iki 72 kg), o bronzos medaliais pasipuošė Viešojo saugumo fakulteto studentės M.Pališkytė, K.Sakaitė (iki 56 kg),  G.Dabrišiūtė (iki 64 kg), Ž.Laucytė ir R.Katkevičiūtė (virš 80 kg).

Asmeninėje įskaitoje savo svorio kategorijose čempionais tapo Teisės fakulteto studentas R.Matukas (iki 90 kg) ir MRU absolventas M.Labalaukis (iki 100 kg). Vicečempiono titulą iškovojo Socialinės informatikos fakulteto studentas D.Karlonas (iki 68 kg), o trečiaisiais prizininkais tapo Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentas A.Maiboroda (iki 74 kg), Viešojo saugumo fakulteto studentas T.Vaičiulis (iki 74 kg), Socialinės politikos fakulteto studentas O.Jonušas (iki 82 kg), Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto studentas D.Zimkus (iki 82 kg) ir Teisės fakulteto studentas Z.Pečiulis (virš 100 kg).

Šioms varžyboms sambo imtynių komandą ruošė Viešojo saugumo fakulteto lektorius E.Štarevičius ir Sveikatos ir sporto centro lektorius A.Mečkovskis.

Sveikiname čempionus bei prizininkus ir jų trenerius.