2007-05-21

Finišavo XXIII SELL studentų žaidynės

Gegužės 18–20 d. Kaune vyko XXIII SELL studentų žaidynės. Jose dalyvavo 62 universitetai iš 16 šalių. Į šį studentų forumą savo komandas atsiuntė Prancūzijos, Vokietijos, Šveicarijos, Graikijos, Švedijos ir kitų šalių universitetai.
 Mūsų komanda (72 sportininkai) iškovojo 12 komplektų medalių. Tradiciškai sėkmingiausiai pasirodė dziudo imtynininkai. Čempionais tapo Kauno policijos fakulteto III kurso studentė Eglė Macijauskaitė ir Saulius Gadišauskas (SPF I kurso magistrantas). Sidabro medalį iškovojo SPF I kurso magistrantė Svetlana Vetrova, o bronziniais prizininkais tapo Ainis Vencevičius (SPF I k.), Julija Lupašku (VAF mag. I k.), Povilas Drižas (KPF III k.) ir Ramūnas Fokas (KPF III k.).
 Sėkmingi startai buvo ir mūsų lengvosios atletikos atstovams, kurie iškovojo 4 medalių komplektus. Čempionėmis tapo Jekaterina Šakovič (SVPF mag. I k.), 800 m nubėgusi per 2:10,76, ir Ieva Stasytytė (KPF III k.), numetusi ietį 38m 86cm. Antrąją vietą iškovojo SVPF I kurso studentas Paulius Luošys (rutulio stūmimas – 16m 90cm), o bronziniu prizininku tapo 5000 m I kurso bėgikas Mindaugas Viršilas iš Kauno policijos fakulteto.
 Arti prizininkų vietų buvo ir kiti lengvaatlečiai. Antanas Musvydas (KPF IV k.) 400 m bėgimo rungtyje tenkinosi V-ąja vieta, tokią pačią vietą užėmė trišuolininkė Loreta Papreckytė (SVPF III k.), o merginų estafetės 4x100 m dalyvės (L. Ivanauskaitė, J. Šakovič, M. Dailidaitė, L. Papreckytė) taip pat liko V-os.
 Tik vasario mėn. suburta merginų tinklinio komanda (Adomavičiūtė Giedrė, SVPF IV k., Belskienė Eglė, SPF III k., Čiuplytė Violeta, VAF magistrantūros absolventė, Jankutė Eglė, SVPF I k., Saldukaitė Gintarė, TF II k., Sosulinaitė Elvija, TF II k., Zabukaitė Daiva, TF III k.,  Zamblauskaitė Irma, VAF III k.) užėmė aukštą IV vietą. Ši vieta buvo geriausia iš visų Lietuvos komandų. Mūsų merginų tinklinio komandos treneris Jonas Adomaitis labai džiaugėsi šia sėkme. Tinklinio komanda bandys tapti „Sostinės“ turnyro čempionėmis, finalinėje dvikovoje varžysis su VPU komanda.
 Norime padėkoti Universiteto vaikinų ir merginų stalo teniso atstovams (Biekša Dainius, SVPF magistrantūros I k., Kasparaitis Karolis, TF magistrantūros absolventas, Karvelis Vykintas, SPF magistrantūros I k., Klimavičiūtė Eglė, TF I k., Leonavičiūtė Eglė, TF II k., Šakalytė Aušra, SPF I k.) užėmusiems atitinkamai 7-ą ir 10-ą vietas, plaukimo komandai (Jaruševičius Dmitrijus, SVPF II k., Lynikas Mantas, SPF I k., Mizėjus Rimas, EFVF I k., Urbšys Laurynas, VAF III k.) estafetėje 4x50 m laisvu stiliumi iškovojusiai 8-ą vietą bei 9-ą (Jaruševičius Dmitrijus, SVPF II k., Kinderis Justinas, SVPF I k., Lynikas Mantas, SPF I k., Mizėjus Rimas, EFVF I k.) – 4x50 m kombinuotoje estafetėje. 9-ta liko ir vaikinų orientacinio sporto estafetės komanda (Andrašiūnas Petras, TF magistrantūros I k., Čiupas Marius, KPF I k., Leliašius Egidijus, KPF III k.).
 Sveikiname visus sportininkus ir jų trenerius bei komandų vadovus garbingai ginusius mūsų Universiteto vardą.