2011-04-18 14:00:00

Finišavo LSKL čempionatas

mrue20bronza Balandžio 15 d. Kauno sporto halėje finišavo Lietuvos studentų krepšinio lygos 2010 – 2011 m. čempionatas. MRU krepšininkės, pastarųjų trejų metų čempionės, šiemet kovojo dėl bronzos medalių. Jos susitiko su Klaipėdos universiteto atstovėmis ir įveikė jas rezultatu 68:61.

Tai geriausia krepšinio lyga Lietuvoje, kurioje žaidžia net 30 komandų:
•    I – oje vaikinų grupėje – 9 universitetai;
•    II – oje vaikinų grupėje – 14 universitetų ir kolegijų;
•    merginų grupėje – 7 universitetai.
MRU krepšininkės pastarųjų trejų metų čempionės šiemet kovojo dėl bronzos medalių. Jos susitiko su Klaipėdos universiteto atstovėmis ir įveikė jas rezultatu 68:61. Prie pergalės daugiausiai prisidėjo komandos kapitonė Š. Povilionytė – 25 tšk., L. Aglinksaitė – 14 taškų, G. Paugaitė – 12 taškų ir R. Kontvainytė – 11 taškų.
Be jau minėtų krepšininkių XIII čempionato bronzos medalių laimėtojos tapo G. Šeidytė, I. Grigaitė, S. Voikevič, D. Žintikaitė ir I. Dudėnaitė.
Sveikiname krepšininkes ir jų trenerį Algirdą Budėną.

Dėl aukso medalių finale kovojo dvi Kauno komandos – reguliariojo sezono nugalėtojos VDU ir LKKA ekipos. Labai atkaklią dvikovą laimėjo LKKA krepšininkės rezultatu 74:64 ir 5 – tą kartą tapo LSKL čempionėmis. VDU ekipa turėjo tenkintis II – ąja vieta, nors iki tol ji niekada nebuvo iškovojusi jokios spalvos medalių.

II – oje vaikinų grupėje LSKL čempionais tapo VU studentai finale dėl aukso medalių nugalėję Kauno kolegijos krepšininkus rezultatu 75:58.
Trečiaisiais prizininkais tapo Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos (TTVAM) krepšininkai įveikę LLKA – 2 ekipą rezultatu 84:59.

Pagrindinį trofėjų – LSKL didžiąją čempionų taurę aštuntą kartą iškovojo VDU krepšininkai finale nugalėję kitą Kauno komandą – KTU rezultatu 86:74. Trečiąją vietą iškovojo VPU krepšininkai mažajame finale nugalėję KU studentus rezultatu 89:70.
XIII čempionato uždarymo šventė vyks gegužės 4 d. Kauno rotušėje. Tą dieną bus pagerbti čempionai ir prizininkai, kuriems bus įteikti čempionato medaliai.