2011-03-22 08:00:00

Fechtuotojų kovos

fechtavimas

Kovo 19 d. Kaune vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų fechtavimo čempionatas. Jame kovojo studentai iš 7 šalies aukštųjų mokyklų. Susumavus komandinius rezultatus paaiškėjo, jog MRU fechtuotojai kaip ir pernai laimėjo II – ąją komandinę vietą.

MRU rinktinę sudarė Politikos ir vadybos fakulteto IV kurso studentė Sandra Makarovaitė, Socialinės politikos fakulteto II kurso studentės Ingrida Tarasevič ir Irada Krukonytė, Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto III kurso studentas Šarūnas Dagys.

Merginų grupėje špagos rungtyje S. Makarovaitė užėmė 8 –ąją, I. Tarasevič – 9 – ąją, o I. Krukonytė 15 – ąją vietą. Šios rungties dalyvės į komandos taupyklę įnešė 16 taškų. Nugalėtoja tapo VU atstovė P. Matlauskaitė, aplenkusi N. Petkevičienę (LKKA), o trečiąja prizininke tapo A. Ažukaitė (VU).

Merginų kardo rungtyje sėkmingai kovojo I. Tarasevič laimėjusi bronzos medalį ir pelniusi 6 įskaitinius taškus. Trečiuoju prizininku tapo ir Š. Dagys vaikinų špagos rungtyje, o kovojant kardu jis tapo vicečempionu.

Susumavus komandinius rezultatus paaiškėjo, jog MRU fechtuotojai kaip ir pernai laimėjo II – ąją komandinę vietą.