2009-10-19

Dėsningas startas

dsc0016-foje Praėjusį savaitgalį (spalio 16-17 dienomis) Mykolo Romerio universiteto merginų krepšinio komanda (treneris A. Budėnas) debiutavo Lietuvos moterų krepšinio lygos 2009 / 2010 m. m. čempionate. Pirmasis susitikimas buvo žaidžiamas Kaune su „Laisvė“ komanda. R

ungtynės apylygiai vyko pirmus du kėlinius (mūsiškės pirmavo 20:17), o po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkės susikrovė 12 taškų persvarą – 43:31 ir neišleido iniciatyvos iki rungtynių pabaigos (97:68 nugalėjo „Laisvė“).

Mykolo Romerio universiteto komandos gretose išsiskyrė R. Kontvainytė (EFVF II k.), pelniusi 19 taškų. I. Aleksaitės (SVPF II k.) ir N. Bytautaitės sąskaitose – po 12 taškų.

Kitą dieną (spalio 17 d.) dviejų sostinės komandų dvikovoje „TEO“ nepaliko jokių šansų MRU komandai. Daugkartinės Lietuvos čempionės pasiekė pergalę 101:32.

Kitos rungtynes mūsiškės žais namuose spalio 22 d. su „Cesio“ komanda, o spalio 23 d. su Kauno „Aisčių“ ekipa.