2008-05-25

Baigėsi XXIV SELL žaidynės

img0056 Gegužės 23 – 25 d.d. Suomijoje Espo mieste vyko XXIV SELL studentų sporto žaidynės. Jose dalyvavo 15-os valstybių sportininkai, kurie atstovavo 72 Europos universitetus.

Šiame studentų forume sėkmingai rungtyniavo mūsų universiteto sportininkai, kurie iškovojo 12 medalių – 7 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos apdovanojimus.

Daugiausiai medalių – 6 iškovojo universiteto dziudo atstovai. Atskirose svorio kategorijose čempionais tapo SPF I kurso magistrantas Saulius Gadišauskas, to paties fakulteto magistrantūros absolventė Svetlana Vetrova, šio fakulteto I kurso studentas Ainis Vencevičius ir VSF III kurso studentė Vita Vapsvaitė.

Bronzos medaliais apdovanoti EFVF magistrantūros studijų I kurso studentas Artemij Sitenkov ir VSF II kurso studentė Eglė Macijauskaitė.

Neoficialioje dziudo komandinėje įskaitoje mūsų rinktinė užėmė I-ąją vietą. Dėkojame Kūno kultūros lektoriui Algiui Mečkovskiui ir Specialaus fizinio rengimo katedros lektoriui Edmundui Štarevičiui, kurių auklėtiniai svariausiai prisidėjo prie Universiteto sportininkų iškovotų apdovanojimų.

Aukso medaliais taip pat buvo apdovanotos Viešojo administravimo fakulteto krepšininkės: Aušra Bimbaitė, Lina Bražinskaitė, Šarūnė Jasiunskaitė, Gintarė Petronytė, Šarūnė Povilionytė, Eglė Šulčiūtė, Rasa Valašimaitė, Marta Venclavovič ir komandos treneris – lektorius Gintaras Vaitkus.

Labai sėkmingai teniso aikštyne kovojo SVPF I kurso studentė Lina Stančiūtė. Žaisdama vieneto varžybose ji iškovojo čempionės titulą, o poroje su VPU atstovu Algirdu taip pat buvo nepralenkiami.

Lengvosios atletikos atstovai į MRU komandos taupyklę įnešė tris apdovanojimus. Vaikinų rutulio stūmimo rungtyje sidabro medalį iškovojo SVPF II kurso studentas Paulius Luožys,  o trečiaisiais prizininkais liko VSF II kurso studentas Mindaugas Viršilas (5000 m kroso rungtyje) ir šio fakulteto III kurso studentė Ieva Stasytytė (ieties metimas).

Nedaug iki 3-iosios prizinės vietos trūko mūsų tinklininkėms , treniruojamoms lektoriaus Jono Adomaičio. Kovoje dėl 3-ios vietos jos pralaimėjo Nižnij Novgorodo atstovėms. Tačiau šis rezultatas buvo geriausias tarp Lietuvos merginų komandų.

Dėkojame ir kitiems Universiteto delegacijos sportininkams, kurie deramai atstovavo savąją Alma – Mater.

Komandų rikiuotėje mūsų sportininkai tarp 72 universitetų iškovojo 5-ąją vietą.

Nugalėtojais tapo LKKA atstovai, 2-ąją vietą užėmė – KTU, 3-iąją Talino technologijos universitetas, 4-ąją – ŠU.

Tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų mūsų komanda pakilo per vieną vietą aukštyn ir buvo 4-ta, aplenkusi LŽŪU, VU, VPU, VGTU, KU, VDU, KMU, ir LDA kaomndas.

Šios žaidynės buvo pačios sėkmingiausios mūsų Universiteto sportininkams.