Renginiai ir įvykiai

2012-10-09 11:00:00

Antroji MRU krepšininkų pergalė

mantasvirbalaseb

Spalio 8 d. buvo žaidžiami 15-ojo LSKL čempionato II - ojo turo susitikimai. Mūsų universiteto krepšininkai žaidė derbio rungtynes su LEU ekipa. Nors pirmais kėlinys buvo įtemptas (mūsiškiai jį pralaimėjo 23:24), tačiau vęliau intriga užgeso: antrajame kėlinyje MRU komanda nutolo dviženkliu taškų skirtumu (28:15), kurį rungtynių pabaigoje išaugino iki 30 taškų – 98:68.

Nors šįkart mūsiškių suolelis buvo trumpas – žaidė tik 7 krepšininkai, komandų meistriškumas akivaizdžiai skyrėsi. Ypač išsiskyrė NKL pirmenybėse geriausiu savaitės žaidėju išrinktas Mantas Virbalas. Jis pelnė 26 taškus, pataikė 4 tritaškių metimus iš 4, atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 kartą suklydo. Tai jam leido surinkti net 38 naudingumo balus. Labai sėkmingai į žaidimą įsijungė ir Rimgaudas Kukta – 24 tšk., stabiliai eilinį kartą sužaidė Antanas Udras – 17 tšk., 10 taškų pridėjo Rokas Jukonis.

Kiti II-ojo turo rezultatai:

VDU – VGTU 89:64

ŠU - VU 105:71

KU- LSU 79:77

Kito turo susitikimai bus žaidžiami spalio 15 d. Mūsiškiai svečiuose žais kitas derbio rungtynes su Vilniaus universiteto krepšininkais. Tą dieną LSKL čempionate startuos ir mūsų merginų komanda. Ji priims viešnias iš Klaipėdos universiteto.