2007-10-09

2007/2008 m. m. studentų krepšinio sezonas įsibėgėja

dsc0062-kreps

Spalio 8 d. Mykolo Romerio universiteto merginų ir vaikinų krepšinio komandos VPU salėje žaidė su šios aukštosios mokyklos krepšininkais reguliariojo 2007/2008 m. m. Lietuvos studentų krepšinio lygos sezono rungtynes.
Pirmosios rungtynes pradėjo merginos. MRU komandos pranašumas išryškėjo per II-ąjį rungtynių kėlinį, kurį mūsiškės laimėjo net 17:2, ir išėjo ilsėtis po dviejų kėlinių esant rezultatui 28:12.  3-ajame ir 4-ajame kėliniuose vyko apylygė kova, tačiau įgytas pranašumas per pirmus du kėlinius leido MRU komandai laimėti I-ąją pergalę X-ajame studentų čempionate rezultatu 62:43.
Rezultatyviausia žaidėja mūsų komandoje jau antrose rungtynėse iš eilės buvo Š. Jasiunskaitė (VAF, I k.), pelniusi 32 tšk., o Š. Povilionytė (VAF, I k.) pelnė 27 tšk.
Vaikinams rungtynės su VPU krepšininkais susiklostė nesėkmingai. 7-ąją susitikimo minutę mūsiškiai pirmavo 24:6, tačiau II-ąjį kėlinį MRU komanda pradėjo turėdama tik 9 taškų persvarą (29:20). Iki didžiosios pertraukos varžovai pavijo mūsiškius ir įgijo 2 taškų pranašumą – 39:41. Po pertraukos MRU vaikinų komanda pradėjo dažnai klysti, nepataikyti iš patogių padėčių, neįmetė baudos metimų. Likus žaisti apie 2 minutes komandas skyrė tik vienas taškas. Tačiau rezultatyviausias mačo žaidėjas D. Babrauskas, kuris iš viso pelnė 38 taškus, pataikė du tolimus metimus ir praktiškai nulėmė varžybų baigtį – 80:68 VPU komandos naudai. Tai buvo pirmoji mūsiškių nesėkmė šį sezoną.
Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė A. Labuckas (VAF, I k.) ir P. Parachomikas (SPF, II k.) – po 15 tšk., Š. Kulevičius (SVPF , I k.) ir A. Dzeranovas (SVPF, mag. I k.) – po 11 tšk., A. Montrimas (EFVF, mag. II k.) – 6 tšk.
Ateinančias rungtynes merginų komanda žais spalio 15 d. 18 val. su VU krepšininkėmis, o vaikinai – 20 val. su VGTU studentais. Abejos rungtynės vyks MRU naujojoje renginių salėje. Kviečiame visus palaikyti mūsų krepšinio komandas.