Institucinis priėmimas

Sužinok viską apie priėmimą į MRU!

Užduok Tau rūpimus klausimus telefonu
+370 68617431, +370 5 2714704 arba el. paštu priemimas@mruni.eu 

Mykolo Romerio universitetas – Nr. 1 tarp Lietuvos didžiausių universitetų socialinių mokslų srityje pagal absolventų vidutinį darbo užmokestį praėjus metams po studijų.*

*2019 m. Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų ir absolventų karjeros valdymo informacinės sistemos, „Sodros“ ir Studentų registro duomenys. 

  • MRU studentas – laisva ir savarankiška asmenybė, kuri drąsiai renkasi savo ateitį, o jos studijų pasirinkimą palaiko ir gerbia tėvai, nes yra ramūs dėl studijų MRU ir pasirinkto karjeros kelio. Drąsiai rinkis savo ateitį – prisijunk prie MRU ir Tu.
  • Kviečiame stoti į bakalauro studijų programas per institucinį priėmimą ir pretenduoti į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Laukiame Tavęs!
  • Susidomėjai studijomis MRU? Šiame puslapyje rasi visą reikalingą informaciją apie siūlomas bakalauro studijų programas, priėmimo datas bei žingsnius, studijų sutarties pasirašymą, studijų kainos refinansavimą ir kitas naudingas nuorodas. Na, o jei turi klausimų, mielai Tau atsakysime telefonu +370 686 17431 arba el. paštu priemimas@mruni.eu.