2011-2012m. – 1 vieta,
2013m. – 3 vieta,
2015m. – 3 vieta.

RSTL paplūdimio tinklinio čempionatai:
2010m. Studentų Universiada – 3 vieta ( žaidė Ernesta Vinickaitė ir Rima Rameikaitė),
2011m. – 1 vieta ( Rima Rameikaitė ir Inga Vainilavičiūtė),
2012m. - 1 vieta ( Rima Rameikaitė ir Inga Vainilavičiūtė),
2013m. – 2 vieta ( Ernesta Vinickaitė ir Liubov Zobnina),
2014m. – 5 vieta ( Ernesta Vinickaitė ir Liubov Zobnina),
2015m. – 7 vieta ( Paulina Levickytė ir Rosita Baltaragytė).

SELL žaidynės:
2011m. Kaunas – 7 vieta,
2012m. Suomija – 2 vieta,
2015m. Kaunas – 11 vieta.

1st EUROPEAN UNIVERSITIES GAMES CORDOBA 2012m. – 7 vieta. MRU merginų tinklino komanda dalyvavo pirmose univertitetų žaidynėse, kurios vyko Ispanijos mieste Cordoboje. Komandoje žaidė V. Jarmalaitė, J. Klimaitė, L. Zobnina, E. Vinickaitė, R. Rameikaitė, I. Vainilavičiūtė, I. Skokova, R. Putytė.

MRU tinklininkių pergalės

Mykolo Romerio universiteto merginų tinklinio komanda toliau sėkmingai tęsia savo žaidimą dvejose tinklinio lygose: „Žurnalo LAIMA“ ir nacionalinėje studentų tinklinio lygoje.
“ Žurnalo LAIMA“ lygoje ‬‬ MRU merginų komanda pirmą ratą baigė be pralaimėjimų.Pergalingai jos pradėjo ir antrą ratą, laimėdamos prieš Vilniaus Kolegijos tinklininkes.
Šioje lygoje jų laukia dar nemažai rungtynių su stipriomis priešininkėmis ir linkime joms sėkmės.
Nacionalinio studentų tinklinio čempionate ‪‎MRU‬‬‬ merginos taip pat žaidžia sėkmingai:  pirmame rate įveiktos visos trys pogrupio komandos – LEU 3 :1, VGTU 3:0 ir VU 3:1. Ketvirtadienį pradėtas antras ratas taip pat pergale prieš LEU komandą 3:0. Nors komanda tvirtai išlaiko lyderio pozicijas, tačiau sėkmės niekada nebūna per daug.

MRU tinklininkių sėkmingas startas

Mykolo Romerio Universiteto merginų tinklinio komanda pradėjo sezoną iš karto dvejose lygose: „Žurnalo LAIMA“ ir Nacionalinėje studentų tinklinio lygoje.

‪“ Žurnalo LAIMA“ lygoje ‬‬ MRU merginų komanda namuose 3:0 nugalėjo Vilniaus kolegijos komandą ir išvykoje tokiu pat rezultatu buvo stipresnė už jaunąsias SM Tauras  tinklininkes.

O Nacionalinio studentų tinklinio čempionate nuo pirmų akimirkų komandos rodo savo charakterį: nors pirmajame sete ‪‎MRU‬‬ merginos nusileido varžovėms iš ‪‎LEU‬‬, tačiau laiku susiėmusios rezultatu 3:1 (23:25; 25:18; 25:12; 25:17) užtikrintai įveikė savo aikštelėje lengvai nusileisti neketinusias LEU priešininkes ir iškovojo pirmąją pergalę.

MRU tinklininkės – čempionato finalo ketverte

Nacionalinėje studentų tinklinio lygos (NSTL) čempionate baigėsi merginų ir vaikinų atkrintamosios kovos dėl patekimo į finalinį turnyrą, kuris rengiamas Šiauliuose 2016 m. balandžio 16-17 d.
MRU tinklinio merginų komanda (trenerė Gražvilė Gatelienė) atrankos rungtynėse du kartus (3:0 ir 3:0) nugalėjo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) tinklininkes bei pateko į Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) finalo ketvertą, kur kovos dėl 1-4 vietų bei čempionato apdovanojimų.
Vilniaus zonos pogrupyje MRU tinklininkės  iškovojo pirmąją vietą, laimėjusios visas dvikovas prieš Vilniaus universitetų komandas: su |LEU ir VU sužaidė (3:1 ir 3:0), o VGTU nugalėjo (3:0 ir 3:0).
MRU (vaikinų ir merginų) Nacionalinės studentų tinklinio lygos NSTL finalo turnyro grafikas:
2016.04.16, 12.00 val.  Dėl 5-7 vietų: VU - MRU (vaikinai), SM „Dubysa“ sporto salė
2016.04.16, 14.00 val.  Finalo turnyro atidarymas, ŠU sporto salė
2016.04.16, 15.00 val.  Pusfinalis: LSU – MRU (merginos), ŠU sporto salė

2016.04.17, 10.30 val.  Dėl 5-7 vietų: MRU –  KTU (vaikinai), SM „Dubysa“ sporto salė
2016.04.17, 13.30 val.  Finalas dėl 3-4 v. MRU - ____ (merginos), ŠU sporto salė