SAMBO XXXI SELL STUDENT GAMES  KAUNAS, LITHUANIA 2015.05.15-17 NUGALĖTOJAI:

• Žaidynių čempionas iki 81 kg. Ginas Jaučeras.

PASAULIO JAUNIMO SAMBO ČEMPIONATAS 2015.10.08-10 RYGOJE:

• Natas Atmanavičius svorio kategorija iki 62 kg.
  • Ginas Jaučeras svorio kategorija iki 100 kg.

Abu studentai pateko į stipriausiųjų Pasaulio sambo imtynininkų dešimtuką.

MRU studentų sėkmingas pasirodymas sambo čempionate

Lapkričio 7d.vyko Lietuvos respublikos aukštųjų mokyklų sambo čempionatas, kuriame dalyvavo 11 komandų. MRU moterų komanda iškovojo III vietą, nusileisdama tik Vilniaus Universitetui –I vieta ir  Lietuvos Sporto Universitetui – II vieta.  Asmeniškai (svorio  kategorija iki 48 kg) I- ąją vietą iškovojo Agnė Kepalaitė, II vietą užėmė Rūta Katkevičiūtė (svorio  kategorija daugiau kaip 80  kg) ir III vietą iškovojo Ineta Ivoškaitė.
MRU vyrų komanda šiame čempionate iškovojo II vietą, nusileisdama tik Vilniaus Universiteto komandai, III vietoje liko Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas.
MRU studentai Augustinas Siniauskas ir Žilvinas Lekavičius tapo čempionais ( sunkiame ir pussunkiame svorio kategorijoje), II vietas iškovojo Artur Gavrilov (svorio  kategorija iki 62 kg),
Martin Dubovskij(svorio  kategorija iki 68 kg),Klaudijus Leščinskas (svorio  kategorija iki 100 kg),
Zigmas Pečiulis(svorio  kategorija +100 kg), III vietą užėmė Laurynas Runkauskas (svorio  kategorija iki 90 kg). Komandas  varžyboms paruošė treneriai Algis Mečkovskis ir Edmundas Štarevičius.