DZIUDO XXXI SELL STUDENT GAMES KAUNAS, LITHUANIA 2015.05.15-17 NUGALĖTOJAI:

• Nugalėtojas Europos prizininkas Radvilas Matukas.
  • Žaidynių čempionas iki 100 kg. Žilvinas Lekavičius.
  • Žaidynių čempionas iki 81 kg. Artur Mailborodo.
  • Žaidynių čempionas iki 73 kg. Justinas Gramba.

Dziudo čempionate Kaune MRU užėmė II ir III komandines vietas

Kaune balandžio 30 d.  vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo 9 komandos. Moterų komandinėje įskaitoje I -ąją vietą iškovojo Vilniaus universiteto sportininkės, antroje vietoje Lietuvos sporto universiteto atstovės, na o trečioji vieta atiteko Mykolo Romerio universiteto komandai.Tai- Viktorija Kozlova, Rūta Katkevičiūtė, Laura Jurevičiūtė, Iveta Ivoškaitė. Sportininkes varžyboms ruošė treneris Edmundas Štarevičius. Mykolo Romerio Universiteto dziudo vyrų komanda užėmė II vietą, čempionato nugalėtojais tapo Lietuvos sporto universiteto dziudo sportininkai, o III vietoje liko Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovai. MRU atstovavo Mantas Klimašauskas, kuris svorio kategorijoje iki 90 kg užėmė I vietą, II vietas  savo svorio kategorijose iškovojo: Zigmas Pečiulis ir Domas Zinkus. Taip pat III- iasias vietas iškovojo:Artur Gavrilov, Klaudijus Lesčinskas, Rytis Velička, Ginas Jaučeras, Laurynas Runkauskas.Dar MRU komandą atstovavo Kristupas Bagdonavičius  ir Marcin Dubovskij. Varžyboms  sportininkus ruošė ir vadovavo vyr. teisėjas, Mykolo Romerio Universiteto specialistas praktiniam ugdymui-treneris(dziudo) Algis Mečkovskis

Laivės gynėjų  dziudo turnyras Vilniuje

Vilniuje vyko  tradicinis  dziudo turnyras ,,Sausio 13-osios  Laisvės gynėjų dienai paminėti“. Į  lengvosios atletikos maniežą atvyko komandos iš 5 valstybių, virš 100 dalyvių. Mykolo Romerio Universiteto dziudo komandai atstovavo Mantas Klimašauskas , kuris svorio kategorijoje iki 90 kg užėmė III vietą, nusileisdamas tik Baltarusijos sportininkui. Justinas Gramba iki 73 kg. taip pat iškovojo III vietą, šioje svorio buvo daugiausiai dalyvių virš 20, tai Justinui teko daug kautis ir nugalėti 4 varžovus. Artūras Maibaroda svorio kategorijoje iki 81 kg.ir  Klaudijus Leščinskas iki 90 kg. taip pat liko III vietoje. Varžybų atidaryme dalyvavo garbingi svečiai- signatarai, tų metų dalyviai : Audrius Butkevičius, Česlovas Jezerskas. Varžyboms vadovavo vyr. teisėjas Mykolo Romerio Universiteto specialistas praktiniam ugdymui -treneris ( dziudo) Algis Mečkovskis

LR DZIUDO ATVIRAS ČEMPIONATAS 2015.10.09-10

Trenerio Algio Mečkovskio MRU auklėtiniai sėkmingai dalyvavo jame ir iškovojo prizines vietas ir tapo čempionais.

Svorio kategorijoje iki 73kg. Justinas Gramba  iškovojo II vieta, svorio kategorijoje iki 81kg. Artur Maiboroda taip pat iškovojo II  vieta. Antroje vietoje liko Žilvinas Lekavičius   svorio kat. iki100kg. , na o svorio kategorijoje  100+ kg. Augustinas Seniauskas užėmė  III vieta

Sėkmingiausiai dalyvavo svorio kategorijoje  iki 90kg.Radvilas Matukas, kuris iškovojo Ivietą ir tapo čempionu savo svorio kategorijoje