Apie institutą


Adresas: Ateities g. 20 LT-08303
Kab.: V-352, V-353, V-354, V-355
Tel.: (8 5) 271 4587 (352 kab.), (8 5) 271 4610 (353 kab.), (8 5) 271 4593 (354 kab.), (8 5) 271 4525 (355 kab.)
El. p.: pti@mruni.eu


Direktorius: Prof. dr. Virginijus Bitė
Kab.: V-355
Tel.: (8 5) 271 4525
El. p.: virginijus.bite@mruni.eu


Vadybininkė: Jolita Radionovienė
Kab.: IV-305
Tel.: (8 5) 271 4664
El. p.: pti@mruni.eu

Konsultacija dėl Darbo teisės ir socialinės saugos teisės baigiamojo egzamino įvertinimų - gruodžio 15 d. (penktadienį) 15.00 val. V-354 kab.

Norintys pasikonsultuoti dėl Civilinės teisės ir civilinio proceso teisės baigiamojo egzamino rezultatų, dėl susitikimo kreipkitės el. paštu daliavasariene@mruni.eu

2017/2018 S.M. RUDENS SEMESTRO DĖSTYTOJŲ PRIĖMIMO VALANDOS

Instituto nariai
  • Profesoriai
Prof. dr. Virginijus Bitė, el. p. virginijus.bite@mruni.eu
Prof. dr. Inga Kudinavičiūtė-Michailovienė, el. p. ingaieva@mruni.eu
Prof. dr. Ingrida Mačernytė-Panomariovienė, el. p. ingridam@mruni.eu
Prof. dr. Raimundas Moisejevas, el. p. raimundasm@mruni.eu
Prof. dr. Rimvydas Norkus, el. p. norkus.rimvydas@gmail.com
Prof. dr. Solveiga Palevičienė, el. p. solveiga.paleviciene@glimstedt.com ; solveiga.paleviciene@mids.ch
Partnerystės prof. dr. Gediminas Sagatys, el. p. sagatys@mruni.eu
Prof. dr. Vigintas Višinskis, el. p. vigvis@gmail.com
  • Docentai
Doc. dr. Goda Ambrasaitė-Balynienė, el. p. godamb@mruni.eu
Doc. dr. Simona Drukteinienė, el. p. simona@mruni.eu
Doc. dr. Gintarė Gumuliauskienė, el. p. g.gumuliauskiene@gmail.com
Doc. dr. Asta Jakutytė-Sungailienė, el. p. asjasu@mruni.eu
Doc. dr. Vaidas Jurkevičius, el. p. vaidas.jurkevicius@mruni.eu
Doc. dr. Natalija Kaminskienė, el. p. natalijak@mruni.eu
Doc. dr. Salvija Kavalnė, el. p. kavalne@mruni.eu
Doc. dr. Danguolė Klimkevičiūtė, el. p. d.klimkeviciute@mruni.eu
Doc. dr. Rytis Krasauskas, el. p. rkrasauskas@mruni.eu
Doc. dr. Rūta Lazauskaitė, el. p. rlazauskaite@mruni.eu
Doc. dr. Vilius Mačiulaitis, el. p. viliusmaciulaitis@mruni.eu
Partnerystės doc. Algis Norkūnas, el.p. nalgis@mruni.eu
Doc. dr. Lina Novikovienė, el. p. linan@mruni.eu
Doc. dr. Paulius Pakutinskas, el. p. paulius.pakutinskas@mruni.eu
Doc. dr. Olga Petroševičienė, el. p. olgapetroseviciene@mruni.eu
Doc. dr. Tomas Talutis, el. p. ttalutis@mruni.eu
Doc. dr. Žilvinas Terebeiza, el. p. zilvinast@mruni.eu
Doc. dr. Dalia Vasarienė, el. p. daliavasariene@mruni.eu
  • Lektoriai
Lekt. dr. Laura Augytė-Kamarauskienė, el. p. kamarauskiene@mruni.eu
Lekt. dr. Darius Bolzanas, el. p. darius.bolzanas@gmail.com
Lekt. dr. Viktorija Budreckienė, el. p. v.lauciskyte@mruni.eu
Lekt. dr. Ąžuolas Čekanavičius, el. p. azuolas@mruni.eu ; Tinklapis http://azuolas.home.mruni.eu/
Lekt. dr. Ramunė Guobaitė – Kirslienė, el. p. rguobaite@mruni.eu
Lekt. dr. Evelina Ivanauskienė, el. p. epusvaskyte@mruni.eu
Lekt. dr. Marius Jonaitis, el. p. marjon@mruni.eu
Lekt. dr. Laura Kirilevičiūtė, el. p. laura.kirileviciute@mruni.eu
Lekt. dr. Evaldas Klimas, el. p. evaldas.klimas@valiunasellex.lt
Lekt. dr. Ingrida Krolienė, el. p. ingrida.kroliene@sjk.lt
Lekt. dr. Algirdas Matkevičius, el. p. a.matkevicius@amplegal.lt
Lekt. dr. Kazimieras Zaveckas, el. p. kzaveckas@mruni.eu
Lekt. Tomas Chochrin, el. p. tomaschochrin@mruni.eu
Lekt. Rasa Grigonienė, el. p. rasa.grigoniene@mruni.eu
Lekt. dr. Oleg Drobitko, el. p. oleg.drobitko@gmail.com; oleg.drobitko@inright.eu
Lekt. Algis Norkūnas, el. p. nalgis@mruni.eu
Lekt. Vaitiekus Novikevičius el. p. vaitiekusn@gmail.com
Lekt. Egidijus Langys, el. p. egidijus.langys@avocad.lt
Lekt. Jūratė Šidlauskienė, el. p. jurate.k@mruni.eu
Lekt. Elena Vėgėlytė, el. p. elena.vegelyte@cobalt.legal
Lekt. Vilma Vildžiūnaitė, el.p. Vilma.Vildziunaite@gmail.com
Lekt. Linas Vilys, el. p. linas.vilys@avip.lt
  • Doktorantai
Kristina Ambrazevičiūtė
Eglė Atutienė
Rūta Bučinskaitė
Tomas Chochrin
Ilma Daubarienė
Rasa Grigonienė
Odeta Intė (Tarvydienė) (akademinėse atostogose)
Martynas Jablonskis
Remigijus Jokubauskas
Milda Korytė (Treigė)
Tomas Lavišius
Egidijus Langys
Algimantas Marcinkevičius
Eugenijus Miliukas
Jurgita Petkutė-Gurienė
Arnas Petrikas
Olga Sokolova
Ingrida Steponavičienė
Ieva Strunkienė
Jūratė Šidlauskienė
Karolis Šimanskis
Gerda Štaraitė-Barsulienė
Gintarė Trukšnytė
Linas Vilys
Simas Vitkus