Naujienos

Rugsėjo 1-ąją Mykolo Romerio universitetas iškilmingais renginiais pasitiko naujuosius 2015 – 2016 studijų ir mokslo metus.
  • mindaugasgriskoniseb

Magistrantas M. Griškonis laimėjo sidabrą pasaulio taurės etape

Liepos 12 d. Liucernoje (Šveicarijoje) vykstančiajame III pasaulio taurės varžybų etape Mindaugas Grikšonis vienvietininkų varžybose užėmė antrąją vietą ir laimėjo sidabro medalį.

Išsamiau
  • ritmas2

MRU irkluotojai S. Ritteris ir R. Maščinskas – Universiados čempionai!

Liepos 3-14 d. Pietų Korėjoje vykstančioje vasaros Universiadoje liepos 7 d. irklavimo varžybose aukso medalius iškovojo ir čempionų titulus apgynė Sauliaus Ritterio ir Rolando Maščinsko porinė dvivietė.

Išsamiau
  • xxxiselllogomru

Puikus MRU sportininkų pasirodymas SELL studentų žaidynėse

Gegužės 17 d. Kaune finišavo XXXI SELL studentų žaidynės, kur Mykolo Romerio universiteto sportininkai bendroje įskaitoje užėmė 3 vietą. Jų pasiekimus vainikavo 23 medaliai: 10 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos.

Išsamiau
  • mrutinklinink

MRU tinklininkės iškovojo bronzą

Gegužės 9 - 10 d. Vilniuje vyko Respublikinės studentų tinklinio lygos (RSTL) merginų ir vaikinų finalinės varžybos. Jode Mykolo Romerio universiteto merginų tinklinio komanda laimėjo III vietą ir iškovojo bronzos medalius.

Išsamiau
  • sostines-liga-

MRU krepšininkai triumfavo Sostinės A lygoje

Gegužės 9 d. Vilniuje vykusiose Sostinės A lygos finalinėse rungtynėse pirmą kartą triumfavo Mykolo Romerio universiteto krepšininkai, po geriau sužaistos rungtynių pabaigos nukovę "Tegrą", skelbia lygos portalas.

Išsamiau
  • lskl-xviicempionatas-2015m-moterys-mru-lsu-0397

MRU merginoms sužibo LSKL auksas, vaikinai – ketvirti

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionato nugalėtojomis tapo Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentės. Jos ant aukščiausiojo prizininkių pakylos laiptelio užkopė po ketverių metų pertraukos, skelbia LSKL. Deja, 2013 ir 2014 m. LSKL čempionai MRU krepšininkai šį sykį liko ketvirti.

Išsamiau
  • sachmatmru

„MRU- Rosk Consulting“ komanda – Lietuvos moterų šachmatų lygos čempionė, vyrai-treti!

Kovo 29 d. Kaune baigėsi Lietuvos šachmatų lygos (LŠL) ir moterų šachmatų lygos (LMŠL) komandinės pirmenybės. Puikiai jose sužaidė abi MRU komandos.

Iškovojusios šešias komandines pergales ir vieną mačą baigusios lygiosiomis Lietuvos moterų šachmatų lygos nugalėtojų vardą iškovojo Vilniaus „MRU-Rosk Consulting“ komanda, kuriai šiame sezone atstovavo MRU mokslininkė-podoktorantūros stažuotoja Salomėja Zaksaitė, MRU studentė Živilė Urbonavičiūtė, Dominyka Batkovskytė, Vesta Kasputė ir Jovita Vedrickienė.

Išsamiau
  • sportaslogomru

Stalo tenisą geriausiai žaidžia Senato nariai

Kovo 24 d. vyko Mykolo Romerio universiteto dėstytojų ir bendruomenės stalo teniso varžybos.

Pirmąją vieta iškovojo MRU senato narys, praeitų metų čempionas Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto Ekonomikos ir verslo instituto lektorius dr. Vytautas Azbainis.  Antroji vieta atiteko Senato nariui Teisės fakulteto Konstitucinės ir administracinės teisės instituto prof. Dr. Vytautui Sinkevičiui. Trečioje vietoje liko Bibliotekos Informacijos paslaugų ir ugdymo grupės vyriausiasis bibliotekininkas Albertas Olechnovičius.

Išsamiau
  • image001

MRU - Vilniaus miesto tarpmokyklinė mėgėjų šachmatų lyga

Kovo 21-22 dienomis, Mykolo Romerio universitete vyko Lietuvos šachmatų mokyklos organizuojama 2015 m. Vilniaus miesto tarpmokyklinė mėgėjų šachmatų lyga.

Išsamiau
  • mru-leu-5788

Izraelio ambasadorius plojo MRU krepšininkams

Kovo 16 d. Lietuvos studentų krepšinio lygos (LKSL) čempionate Mykolo Romerio universiteto vaikinai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 96:77 (17:20, 31:21, 26:19, 22:17) nugalėjo Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) komandą. Rungtynes MRU stebėjo aistringas sporto sirgalius Izraelio ambasadorius Lietuvoje J.E. Amir Maimon, rektorius prof. dr. Alvydas Pumputis, mokslo ir tarptautinių ryšių prorektorė prof. dr. Inga Žalėnienė.

Išsamiau
  • futbolasmru

Naktinis futbolo turnyras Kovo 11-ąjai paminėti

Mykolo Romerio universitete rengiamas Naktinis futbolo turnyras Kovo 11-osios Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečiui paminėti.

Išsamiau
  • 1-1

Sėkmingi MRU šachmatininkų startai

Šachmatų sezonas įsibėgėja, ir MRU šachmatininkai sėkmingai tęsia kovas prie šachmatų lentų svarbiausiose varžybose.