Naujienos

Spalio 10-11 d. Mykolo Romerio universitete buvo organizuota jau antrus metus vykusi tarptautinė ,,MRU Mokslo dienos 2013" konferencija ,,Socialinės inovacijos: teorinės ir praktinės įžvalgos“.
  • MRU magistrantui J. Šuklinui – pasaulio čempionato bronza!

Rugpjūčio 10 d. Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Mykolo Romerio universiteto magistrantas Jevgenijus Šuklinas užėmė trečią vietą ir iškovojo bronzos medalį. Kaip skelbia portalas DELFI, J. Šuklinas dalyvavo vienviečių kanojų 200 m rungties finale. Itin atkakliose lenktynėse olimpietis nuotolį įveikė per 38.423 sek. ir iškovojo bronzos medalį.

Išsamiau
  • Europos universitetų krepšinio čempionų sutiktuvės!

Rugpjūčio 10 d. naktį Europos universitetų sporto žaidynių (EUSA) čempionai Mykolo universiteto krepšininkai iškilmingai pasitikti Vilniaus oro uoste.

EUSA žaidynėse, kurios liepos 24 – rugpjūčio 9 d. vyko Roterdame (Olandija), MRU komanda pasidabino auksiniais medaliais turnyro finale įveikusi Turikijos Fatih universiteto komandą rezultatu 86:74.

Išsamiau
  • Auksinis MRU krepšininkų triumfas Europos universitetų sporto žaidynėse!

Rugpjūčio 8 d. Mykolo universiteto krepšininkai tapo Europos universitetų sporto žaidynių (EUSA) čempionais, po permainingų rungtynių finale įveikę Turikijos Fatih universiteto komandą rezultatu 86:74.

Išsamiau
  • MRU krepšininkai – Europos universitetų sporto žaidynių finale!

Po atkaklios kovos Mykolo universiteto krepšininkai rugpjūčio 7 d. įveikė Kroatijos University of Split komandą rezultatu 73:71 ir pateko įEuropos universitetų sporto žaidynių (EUSA) finalą. Jame rugpjūčio 8 d. MRU ekipa susikaus su Turikijos Fatih universiteto komanda, kitame pusfinalyje nugalėjusią Serbijos Nis universiteto atstovus.

Išsamiau
  • MRU krepšininkų tradicija Europoje: nugalėti pelnant daugiau kaip 100 taškų

Italijos Bolonijos universiteto komanda įveikta rezultatu 123:101 ketvirtfinalio susitikime Europos universitetų sporto žaidynėse (EUSA), kurios liepos 24 – rugpjūčio 9 d. vyksta Roterdame (Olandija).

Išsamiau
  • EUSA žaidynių 2 diena: dar vienas MRU krepšininkų triumfas ir tinklininkų nesėkmė

Vangiai pradėję rungtynes lyg ant sparnų jas baigė, Mykolo Romerio universiteto krepšininkai rezultatu 114:61 (23:21; 26:21; 24:21; 41:7) rugpjūčio 3 d. įveikę antruosius grupės varžovus iš Rumunijos - University of Pitesti. MRU vaikinų krepšinio ir tinklinio komandos dalyvauja liepos 24 – rugpjūčio 9 d. Roterdame (Olandija) vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse (EUSA).

Išsamiau
  • EUSA žaidynių 1 diena: krepšininkai priešininkus triuškino, tinklininkai garbingai pralaimėjo

„Laimės: MRU“, - su tokiu šūkiu į aikštę išbėgę Mykolo Romerio universiteto krepšininkai nesunkiai rezultatu 113:66 (31:11; 29:13; 37:25; 16: 25) įveikė pirmuosius grupės varžovus - Vokietijos Deutsche Sporthouchschule Koln komandą liepos 24 – rugpjūčio 9 d. Roterdame (Olandija) vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse (EUSA).

Išsamiau
  • EUSA žaidynės: pirmieji MRU krepšininkų varžovai – vokiečiai, tinklininkų – prancūzai

Liepos 24 – rugpjūčio 9 d. Roterdame (Olandija) vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse (EUSA) liepos 1 d. buvo traukiami burtai, kuriuose abi žaidynėse dalyvaujančios Mykolo Romerio universiteto vaikinų komandos – krepšininkų ir tinklininkų - sužinojo savo priešininkus ir varžybų eigą.

Išsamiau
  • MRU sportininkai rengiasi Europos universitetų sporto žaidynėms

Liepos 24 – rugpjūčio 9 d. Roterdame (Olandija) vyksta antrosios Europos universitetų sporto žaidynės, kuriose dalyvauti intensyviai rengiasi MRU sportininkai. Garbę atstovauti Universitetui ir savo šaliai šiais metais pelnė MRU vaikinų krepšininkų ir tinklininkų komandos bei irkluotojai.

Išsamiau
  • MRU studentai R Maščinskas ir S. Ritteris susigrąžino Europos čempionų titulą, o M. Griškonis pelnė bronzą

Lietuvos dvivietė porinė valtis Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris Europos irklavimo čempionate Belgrade susigrąžino čempionų titulą. Lietuviai finale birželio 1 d. 2000 m distanciją įveikė per 6 min., 8,82 sek. ir puse sekundės aplenkė artimiausius varžovus bei pagerino Europos čempionatų rekordą. Apie MRU studentų pergalę skelbia 15min.lt .

Išsamiau
  • Puikūs MRU irkluotojų startai Vengrijoje, tarp kurių - J. Šuklino sidabras

Gegužės 25 d. Vengrijoje pasibaigusiame baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų trečiajame etape geriausiai 200 m sprinto rungtyje sekėsi antrąją vietą užėmusiam kanojininkui Jevgenijui Šuklinui. MRU viešąjį administravimą magistrantūroje studijuojantis kanojininkas finale sugaišo 40,115 sekundės ir 0,132 sekundės nusileido pergalę iškovojusiam rusui Aleksejui Korovaškovui, - skelbia 15min.lt

Išsamiau
  • MRU pergalės XXX SELL žaidynėse

Gegužės 18 d. Tartu mieste (Estija) finišavo XXX SELL studentų žaidynės, kur MRU sporto delegacija (28 sportininkai) iškovojo 22 medalius: 9 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos.