Naujienos

Iš „Google Play“ ar „App Store“ atsisiųskite MRU mobilią programėlę ir tiesiai į savo išmanius telefonus, planšetes gaukite svarbiausias universiteto naujienas, informaciją apie renginius, studijų kalendorių ir kontaktus.
  • ci2

MRU - suaugusiųjų Lietuvos fechtavimo čempionatas

Gegužės 14-15 dienomis pirmą kartą MRU sporto salėje vyko suaugusiųjų Lietuvos fechtavimo čempionatas.

Išsamiau
  • tampere3

XXXII studentų sporto žaidynėse puikus MRU sportininkų pasirodymas

Gegužės 13-15 dienos Suomijoje Tamperės mieste vyko XXXII studentų sporto žaidynės.

Išsamiau
  • mru-krepsininkiu-kova-lskl-finale-9544

MRU krepšininkės – antrus metus iš eilės LSKL čempionės!

Antrus metus iš eilės Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionate triumfavo  Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentės.

Išsamiau
  • mrumerginos-400x0-c-default-400x0-c-default

SKL merginų reguliariojo čempionato nugalėtoja – MRU

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionate paaiškėjo reguliariojo čempionato nugalėtoja ir pirmoji pusfinalio pora.

Išsamiau
  • mru-studentai-70692580

MRU krepšininkai vėl kovos dėl medalių

Baigėsi Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) reguliarusis čempionatas ir paaiškėjo paskutinė finalo ketverto dalyvė. Ja tapo 2013 ir 2014 metų čempionė Mykolo Romerio universiteto (MRU) komanda.

Išsamiau
  • shutterstock69217189resize

Sveikatingumo paskaita Didlaukio akademinio miestelio bendruomenei

Kovo 24 d. nuo 10 val. MRU II-230 aud., sporto salė (II-105 aud.)

Išsamiau
  • soccer-ball-on-grass-field-

Vakarinis futbolo turnyras, skirtas Kovo 11-osios paminėjimui

Pogrupio rungtynės: kovo 1 d. 17 val ir kovo 2 d. 17 val. Valakampių stadione (Valakupių g. 5, Vilnius).
    Finalinės rungtynės:  kovo 10 d. 17 val.

Išsamiau
  • shutterstock75460708resize

Studentai kviečiami dalyvauti fotografijos konkurse „Draugystė, garbinga kova sporte“

Vasario 1d. – kovo 10 d. vyksta fotografijos konkursas „Draugystė, garbinga kova sporte“.

Išsamiau
  • mrusporto

MRU bendruomenė dalyvavo Europos sporto savaitės renginiuose

2015 m. rugsėjo mėnesį visame žemyne vyksta Europos sporto savaitė. Mykolo Romerio universiteto Sveikatos ir sporto centras kviečia bendruomenę, studentus ir dėstytojus šią savaitę aktyviai dalyvauti siūlomuose Europos judėjimo renginiuose Universitete.

Išsamiau
  • griskmru

MRU studentai S. Ritteris ir R. Maščinskas iškovojo sidabrą, M. Griškonis – bronzą

Sekmadienį, rugsėjo 6 d., Prancūzijoje vykstančio pasaulio irklavimo čempionato vyrų porinių dviviečių finale MRU studentai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris užėmė antrąją vietą ir iškovojo sidabro medalius, o vienviečių valčių finale Mindaugas Griškonis užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalį, skelbia lrt.lt.

Išsamiau
  • mindaugasgriskoniseb

Magistrantas M. Griškonis laimėjo sidabrą pasaulio taurės etape

Liepos 12 d. Liucernoje (Šveicarijoje) vykstančiajame III pasaulio taurės varžybų etape Mindaugas Grikšonis vienvietininkų varžybose užėmė antrąją vietą ir laimėjo sidabro medalį.

Išsamiau
  • ritmas2

MRU irkluotojai S. Ritteris ir R. Maščinskas – Universiados čempionai!

Liepos 3-14 d. Pietų Korėjoje vykstančioje vasaros Universiadoje liepos 7 d. irklavimo varžybose aukso medalius iškovojo ir čempionų titulus apgynė Sauliaus Ritterio ir Rolando Maščinsko porinė dvivietė.