Naujienos

Iš „Google Play“ ar „App Store“ atsisiųskite MRU mobilią programėlę ir tiesiai į savo išmanius telefonus, planšetes gaukite svarbiausias universiteto naujienas, informaciją apie renginius, studijų kalendorių ir kontaktus.
  • jokubas-stasiulis-75005100

MRU studentas Jokūbas Stasiulis iškovojo pasaulio jaunimo jėgos trikovės čempionato mažąjį aukso medalį

Minske (Baltarusija) vykstančio pasaulio klasikinės jėgos trikovės čempionato jaunimo vaikinų svorio kategorijoje iki 105 kg  MRU  Teisės fakulteto II kurso studentas Jokūbas Stasiulis užėmė aštuntą vietą trikovėje surinkęs 737,5 kg.

Išsamiau
  • olimpine-diena-didlaukio-akademiniame-miestelije-2560

MRU Olimpinė diena: foto reportažas

Gegužės 25 dieną vyko tradicinė MRU Olimpinė diena Didlaukio akademinio miestelio bendruomenei.

Išsamiau
  • phnielsenas-2597

MRU viešą paskaitą skaitė pasaulio šachmatų čempiono M. Carlseno treneris P. H. Nielsenas

Sausio 5 dieną Mykolo Romerio universitete viešą paskaitą surengė šachmatų pasaulio čempionu tapusio norvego Magnuso Carlseno treneris P. H. Nielsenas.

Išsamiau
  • griskonis-2012

MRU studentas M. Griškonis – tarp 2016 metų geriausių Lietuvos studentų sportininkų

Iškilmingai pagerbti Lietuvos universitetų studentai, 2016 metais labiausiai garsinę Lietuvą sporto arenose.

Išsamiau
  • badminapsil16

Kalėdiniame badmintono turnyre paaiškėjo geriausi

Išsamiau
  • daulytechessnorway

Prie istorinio Lietuvos moterų šachmatų rinktinės pasirodymo svariai prisidėjo MRU auklėtiniai

Praėjusią savaitę Baku (Azerbaidžanas) baigėsi pasaulinė šachmatų olimpiada.

Išsamiau
  • baneris-rugsejo-12

Vilniaus aukštųjų mokyklų sporto savaitė

2016 metų rugsėjo 12-15 dienomis

Išsamiau
  • salomeja-zaksaite-72209112

MRU šachmatų komandos narė Salomėja Zaksaitė dalvauja pasaulio šachmatų olimpiadoje

Azerbaidžano sostinėje Baku šiuo metu vyksta svarbiausias pasaulyje komandinių šachmatų renginys – pasaulio olimpiada.

Išsamiau
  • ricardas-nekrosius-ir-andrejus-olijnikas-71647936

Rio olimpinių žaidynių finale - puikus A. Olijniko ir R. Nekriošiaus dueto rezultatas

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių baidarių ir kanojų irklavimo varžybų dviviečių baidarių 1000 m lenktynių A finale MRU studentas Andrejus Olijnikas kartu su Ričardu Nekriošiumi užėmė penktąją vietą.

Išsamiau

MRU studentas Mindaugas Griškonis – Rio olimpinėse žaidynėse Lietuvai pelnė sidabro medalį!

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse nudžiugino irkluotojai. Porinę dvivietę irklavę Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris finale iškovojo sidabro medalius! Sveikiname!

Išsamiau
  • zlekavicius-ant-apdovan-pakylos

MRU dziudo atstovas – Europos studentų žaidynių čempionas

Liepos 12–25 dienomis Kroatijoje (Zagrebe ir Rijekoje) vyko Europos universitetų žaidynės (EUSA). Šios žaidynės - didžiausias metų studentų sporto renginys Europoje.

Išsamiau
  • ci2

MRU - suaugusiųjų Lietuvos fechtavimo čempionatas

Gegužės 14-15 dienomis pirmą kartą MRU sporto salėje vyko suaugusiųjų Lietuvos fechtavimo čempionatas.