Puikus MRU sportininkų pasirodymas SELL studentų žaidynėse - MRU
Naujienos

19 gegužės, 2015
Puikus MRU sportininkų pasirodymas SELL studentų žaidynėse

Gegužės 17 d. Kaune finišavo XXXI SELL studentų žaidynės, kur Mykolo Romerio universiteto sportininkai bendroje įskaitoje užėmė 3 vietą. Jų pasiekimus vainikavo 23 medaliai: 10 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos.

SELL studentų žaidynėse dalyvavo 61 aukštosios mokyklos komandos iš 11 šalių, pirmi bendroje įskaitoje tapo Lietuvos sporto, antri – Rygos technologijos universitetai.

Net 5 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos medalius pelnė MRU dziudo sambo atstovai, 1 aukso, 3 sidabro ir prozos medalius iškovojo jėgos trikovės Universiteto sportininkai, lengvosios atletikos atstovai užsitikrino 3 aukso ir 2 sidabro medalius, šachmatininkai dar pridėjo 1 aukso ir 2 bronzos medalius.

SELL (keturių Baltijos šalių pavadinimų – Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos – santrumpa) žaidynės vykdomos nuo 1923 metų, jose kasmet daugėja atstovų iš viso pasaulio.

Sveikiname visus Mykolo Romerio universiteto SELL žaidynių dalyvius ir linkime sėkmės pavasario sesijoje bei puikios vasaros!