Magistrantas M. Griškonis laimėjo sidabrą pasaulio taurės etape - MRU
Naujienos

13 liepos, 2015
Magistrantas M. Griškonis laimėjo sidabrą pasaulio taurės etape

Liepos 12 d. Liucernoje (Šveicarijoje) vykstančiajame III pasaulio taurės varžybų etape Mindaugas Grikšonis vienvietininkų varžybose užėmė antrąją vietą ir laimėjo sidabro medalį.

Portalas 15min.lt skelbia , kad galingai A finalą pradėjęs MRU magistrantas M. Griškonis po pirmųjų 500 metrų tik 0,9 sek. atsiliko nuo lyderio, tačiau vėliau Naujosios Zelandijos sportininkas Mahe Drysdale'as pabėgo į priekį ir užtikrintai laimėjo pirmąją vietą.

Lietuvos irkluotojai šiemet pasaulio taurės varžybose nedalyvavo. Vienintelis M.Griškonis startavo III etape, nes dėl amžiaus cenzo nebegalėjo dalyvauti Universiadoje. Pietų Korėjoje universiadoje kitų dviejų MRU studentų Sauliaus Ritterio ir Rolando Maščinsko porinė dvivietė iškovojo ir apgynė čempionų titulus, laimėdama aukso medalius.

Sveikiname MRU Politikos ir vadybos fakultete viešąjį administravimą studijuojantį M. Griškonį bei linkime kitų pergalių sporte ir sėkmingų studijų!