About us


Address: Ateities g. 20 LT-08303 Vilnius
Room: V - 348, V - 349, V - 518
Tel.: (370 5) 271 4637 (Instituto dėstytojų)
Fax: 271 4561
E-mail: vti@mruni.eu


Director: doc. dr. Agnė Tvaronavičienė
Room: V - 518
Tel.: (370 5) 271 4546
E-mail: a.tvaronaviciene@mruni.eu
Office hours: trečiadienis: 14.00-16.00 val.


Administrative Assistant: Dominyka Sinkevič
Room: V - 348
Tel.: (370 5) 271 4697
E-mail: vti@mruni.eu


Academic staff:

Professors:
  • Prof. habil. dr. Mindaugas Maksimaitis
  • Prof. habil.dr. Donatas Stakišaitis, , el. p. d.stakisaitis@mruni.eu
  • Prof. habil. dr. Alfonsas Vaišvila, el. p. alfonsas@mruni.eu
  • Prof. dr. Audrius Bakaveckas, el.p.audrius@mruni.eu
  • Prof. dr. Darijus Beinoravičius, el. p. dabein@mruni.eu
  • Prof. dr. Eglė Bilevičiūtė, el.p.eglek@mruni.eu http://www.bileviciute.lt
  • Prof. dr. Toma Birmontienė, el.p. t.birmontiene@mruni.eu
  • Prof. dr. Rolandas Krikščiūnas, el.p. rolandkr@mruni.eu
  • Prof. dr. Jonas Juškevičius, el. p. jjusk@mruni.eu
  • Prof. dr. Rasa Ragulskytė-Markovienė, el.p.r.markoviene@mruni.eu
  • Prof. dr. Gediminas Mesonis, el.p. gedmes@mruni.eu
  • Prof. dr. Alvydas Pumputis (profesorius emeritas)
  • Prof. dr. Palmira Rudalevičienė, el. p.palmira@mruni.eu
  • Prof. dr. Vytautas Sinkevičius, el.p. v.sinkevicius@lrkt.lt, v.sinkevicius@mruni.eu
  • Prof. dr. Danielius Serapinas, el. p. d_serapinas@mruni.eu
  • Prof.dr. Algimantas Urmonas, el.p. aurmonas@mruni.eu http://aurmonas.home.mruni.eu
  • Prof. dr. Milda Vainiutė, el.p. milda.v@mruni.eu
  • Prof. dr. Juozas Žilys

Associate professors:

  • Doc. dr. Gintautas Danišauskas, el. p. danigint@mruni.eu
  • Doc. dr. Inga Daukšienė, el. p. dauksiene@mruni.eu
  • Doc.dr. Ieva Deviatnikovaitė, el.p. ieva@mruni.eu http://ieva.home.mruni.eu
  • Doc. dr. Jelena Kutkauskienė, el. p.jelena.kutkauskiene@mruni.eu
  • Doc. dr. Kristina Miliauskaitė, el. p. kristimi@mruni.eu
  • Doc. dr. Andrejus Novikovas, el.p. andrejus@mruni.eu http://andrejus.home.mruni.eu
  • Doc. dr. Agnė Tvaronavičienė, el.p. a.tvaronaviciene@mruni.eu
  • Doc. dr. Ernestas Spruogis, el. p. ernestas@mruni.eu
  • Doc. dr. Gintaras Šapoka, el.p. gsapoka@mruni.eu
  • Doc. dr. Agnė Širinskienė, el. p. agne.sirinskiene@mruni.eu
  • Doc. dr. Indrė Špokienė, el. p. indrespokiene@gmail.com
  • Doc. dr. Eglė Venckienė, el. p. egvenck@mruni.eu
  • Doc.dr. Gintautas Vilkelis, el.p. givil@mruni.eu
  • Doc. dr. Edita Žiobienė, el.p. ziobiene@mruni.eu

Lecturers:

  • Dr. Kęstutis Jankauskas, el.p. jkestas@mruni.eu
  • Dr. Jolanta Bieliauskaitė, el. p. jolab@mruni.eu
  • Dr. Tomas Blinstrubis, el.p. t.blinstrubis@mruni.eu
  • Dr. Darius Butvilavičius, el.p. darius@mruni.eu
  • Dr. Rūta Kazlauskienė, el. p. ruta.kazlauskiene@mruni.eu
  • Dr. Gytis Kuncevičius, el.p. gytis.kuncevicius@mruni.eu
  • Dr. Rūta Petkuvienė, el. p. ruta@mruni.eu
  • Dr. Egidija Puzinskaitė, el.p. egidija@mruni.eu
  • Dr. Romas Raudys, el. p. raudys@mruni.eu
  • Dr. Asta Šamulevičiūtė, el. p. assamul@mruni.eu
  • Dr. Živilė Šutavičienė, el.p. zivile01@mruni.eu
  • Dr. Tomas Žilinskas, el.p. tomasz@mruni.eu
  • Juta Večerskytė-Alshaiban, el.p. juta_vecerskyte@mruni.eu
  • Vidmantas Jurgaitis, el.p. jurgaitis@mruni.eu http://jurgaitis.home.mruni.eu
  • Remigijus Kalašnykas, el.p. remigijus@mruni.eu
  • Virginijus Kanapinskas, el.p.vikanapins@mruni.eu
  • Kristina Kenstavičienė, el. p. k.kenstaviciene@mruni.eu
  • Dainius Kenstavičius, el.p. kenstavicius@mruni.eu
  • Violeta Kosmačaitė, el. p. violetakos@gmail.com http://violetak.home.mruni.eu
  • Aistė Samuilytė - Mamontovė, el.p. asamuilyte@yahoo.com
  • Žydrūnas Plytnikas, el.p. zydrunasplyt1@mruni.eu
  • Kristina Zamarytė-Sakavičienė, el. p. KristinaZamaryte@vvkt.lt
  • Rolandas Valančius, el.p. r.valancius@mruni.eu
  • Juozas Valčiukas,el. p. vjuozas@mruni.eu
  • Assistant Laura Matjošaitytė, el.p. lauram@mruni.eu
  • Assistant Viktorija Semionova, el.p. viktorija@semionova.lt


Doctoral students:
 

  • Valdas Benkunskas
  • Jonas Čebelis
  • Kristina Ivanauskaitė
  • Kristina Kenstavičienė
  • Dainius Kenstavičius
  • Karolis Kurapka
  • Renata Navickienė
  • Eglė Sakalauskaitė
  • Jurgita Stirblienė
  • Juozas Valčiukas
  • Mindaugas Verbickas
  • Mindaugas Zalepūga
  • Kristina Zamarytė-Sakavičienė
  • Rūta Žukaitė


Academic staff for Erasmus students:
Prof. dr. Eglė Bilevičiūtė – rota – Thursday 3 p.m - 5 p.m.
Assoc. prof. dr. Andrejus Novikovas – European Police Systems – Comparative Studies rota – Thursday 1 p.m - 3 p.m.
Lecturer Ieva Deviatnikovaitė – Administrative Law, rota – Monday 9 a.m. - 11 a.m.